.
Kripton Ajans Logo Markanız ile ilgili çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilmek ve toplantı talebinde bulunmak için lütfen formu doldurunuz veya info@kriptonajans.com adresine mail atınız.

Size Ulaşalım

Kısaca Konu

Bu formda gönderilen kişisel bilgilerin kullanmasına, saklanmasına ve paylaşımına izin verilir. Mevcut üyeliğin iptali ve verilen bilgilerin silinmesi için lütfen mail@kriptonajans.com adresine mail atınız.

 • BİR REKLAM AJANSI'NDAN BEKLENEN VE FAZLASI...

 • Kripton, yerli ve yabancı sermayeli şirketlerin markalaşma çalışmalarını Ajans bünyesindeki planlama ve kreatif ekibipleriyle senkronik biçimde yürütür. Markaların yurtiçi ve yurtdışı pazarlarındaki varlığını güçlendirmek için stratejiler geliştirir ve uygular.
 • Hali hazırda var olan bir markayı güçlendirmek veya yeni bir marka yaratmak Kripton işidir. Markalaşmanın ne denli meşakkatli bir iş olduğunun bilincinde olan kreatif ve planlama ekibi ile geride kalan 10 yılı aşkın süredir yüzlerce farklı şirkete hizmet verilmiş bulunmaktadır. Kısaca nasıl hizmetler? özetlemek gerekirse; logo ve kurumsal kimlik tasarımı, baskılı ve interaktif tanıtım materyal tasarımları, reklam kampanyası, medya planlama ve satınalma hizmetleri, PR hizmetleri, açılış ve tanıtım organizasyonları ve marka strateji geliştirme hizmetleri diyebiliriz.
  İkonları

 • LOGO VE KURUMSAL KİMLİK TASARIMI

  Aksesuar Group Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarımı

  Uzun yıllardır yurt dışında sektörün lider markası olarak hizmet veren Aksesuar Design, 2016 itibari ile Türkiye'de ilk mağazasını Florya'da açtı. Logo ve Kurumsal Kimliği Kripton tarafından yenilenen Aksesuar Design'ın açılışına çok sayıda ünlü ve siyasetin önde gelen isimleri eşlik etti.

  Dünyanın önde gelen 100'den fazla markasını müşterileri ile buluşturan Aksesuar Design'ın Logo Tasarımında kusursuz yapı formu üçgen simgelendi.

 • Aksesuar Group Logo Tasarımı

 • LOGO VE KURUMSAL KİMLİK TASARIMI

  Lova Hotel Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarımı

  Şehir oteli konseptinde tasarlanan Lova Hoteli'in Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarımı Kripton tarafından hazırlanmıştır. Spa'dan gelen konfor özelliği 26 derece yatıklığı ile "L" harfine işlenmiştir. Ayrıca kuş bakışı görüntüsü ile otel mimarisi yatık "L" biçimindedir.

  Otelin Kurumsal Kimlik Tasarımı kapsamında 50 parça baskılı ve dijital materyal hazırlanmıştır.

 • Lova Otel Logo Tasarımı

 • LOGO VE KURUMSAL KİMLİK TASARIMI

  Kuleli Evleri Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarımı

  Yıldırım Yapı Grubu'nun kentsel dönüşüm projeleri için hazırladığı Kuleli Evleri markasının Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarımı Kripton tarafından hazırlanmıştır.

  Bomonti bölgesinde yer alan projenin Logo tasarımında, özellikle bölgenin karmaşık yapılanması göz önünde bulundurularak tabela değeri yüksek dikkat çekici bir tasarım stili kullanılmıştır. • Kuleli Evleri Logo Tasarımı