.
Kripton Ajans Logo Markanız ile ilgili çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilmek ve toplantı talebinde bulunmak için lütfen formu doldurunuz veya info@kriptonajans.com adresine mail atınız.

Size Ulaşalım

Kısaca Konu

Bu formda gönderilen kişisel bilgilerin kullanmasına, saklanmasına ve paylaşımına izin verilir. Mevcut üyeliğin iptali ve verilen bilgilerin silinmesi için lütfen mail@kriptonajans.com adresine mail atınız.
 • Aksesuar Group logo ve kurumsal kimlik tasarimi

  LOGO VE KURUMSAL KİMLİK TASARIMI

  Aksesuar Group Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarımı

  Aksesuar Group 1996 yılından beri Azerbaycan ve Irak'ta yer alan toplamı 7.500 M2 bulan lüks segment mağazalarına bir yenisini İstanbul Florya'da ekledi. Logo ve Kurumsal Kimliği Kripton tarafından yenilenen Aksesuar Design'ın mağaza açılışına çok sayıda ünlü ve siyasetin önde gelen isimleri eşlik etti.

  Dünyanın önde gelen 100'den fazla markasını müşterileri ile buluşturan Aksesuar Design'ın Logo Tasarımında kusursuz yapı formu üçgen simgelendi.

 • Kuleli İnşaat Kurumsal Kimlik Örneği

  LOGO VE KURUMSAL KİMLİK TASARIMI

  Kuleli Evleri Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarımı

  Yıldırım Yapı Grubu'nun kentsel dönüşüm projeleri için Ajans tarafından geliştirilen Kuleli Evleri markasının Logo ve kurumsal kimlik tasarımı Kripton tarafından hazırlanmıştır.

  Bomonti bölgesinde yer alan projenin Logo tasarımında, özellikle bölgenin karmaşık yapılanması göz önünde bulundurularak tabela değeri yüksek güçlü tipografiye sahip bir tasarım stili kullanılmıştır.

 • Lova Hotel kurumsal kimlik tasarımı örneği

  LOGO VE KURUMSAL KİMLİK TASARIMI

  Lova Hotel Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarımı

  Şehir-Spa oteli konseptinde tasarlanan Lova marksının Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarımı Kripton tarafından hazırlanmıştır. Spa'dan gelen rahatlığı henüz Logo tasarımında hissettirebilmek için tipografide yer alan "L" harfine 26 derece eğim verilmiştir. Ayrıca kuş bakışı görüntüsü ile otel mimarisi yatık "L" biçimindedir.

  Otelin kurumsal kimlik tasarımı kapsamında 90 sayfa marka kimliği kitapçığı hazırlanmıştır.