Kripton Ajans Logo Markanız ile ilgili çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilmek ve toplantı talebinde bulunmak için lütfen formu doldurunuz veya info@kriptonajans.com adresine mail atınız.

Size Ulaşalım

Kısaca Konu

Bu formda gönderilen kişisel bilgilerin kullanmasına, saklanmasına ve paylaşımına izin verilir. Mevcut üyeliğin iptali ve verilen bilgilerin silinmesi için lütfen mail@kriptonajans.com adresine mail atınız.
 • Kripton, yerli ve yabancı sermayeli şirketlerin markalaşma çalışmalarını Ajans bünyesindeki planlama ve kreatif ekipleriyle senkronik biçimde yürütür. Markaların yurtiçi ve yurtdışı pazarlarındaki varlığını güçlendirmek için stratejiler geliştirir ve uygular.
 • Hali hazırda var olan bir markayı güçlendirmek veya yeni bir marka yaratmak Kripton işidir. Markalaşmanın ne denli meşakkatli bir iş olduğunun bilincinde olan kreatif ve planlama ekibi ile geride kalan 10 yılı aşkın süredir yüzlerce farklı şirkete hizmet verilmiş bulunmaktadır. Kısaca nasıl hizmetler? özetlemek gerekirse; logo ve kurumsal kimlik tasarımı, baskılı ve interaktif tanıtım materyal tasarımları, reklam kampanyası, medya planlama ve satınalma hizmetleri, PR hizmetleri, açılış ve tanıtım organizasyonları ve marka strateji geliştirme hizmetleri diyebiliriz.

 • LOGO VE KURUMSAL KİMLİK TASARIMI

  Aksesuar Group Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarımı

  Uzun yıllardır yurt dışında sektörün lider markası olarak hizmet veren Aksesuar Design, 2016 itibari ile Türkiye'de ilk mağazasını Florya'da açtı. Logo ve Kurumsal Kimliği Kripton tarafından yenilenen Aksesuar Design'ın açılışına çok sayıda ünlü ve siyasetin önde gelen isimleri eşlik etti.

  Dünyanın önde gelen 100'den fazla markasını müşterileri ile buluşturan Aksesuar Design'ın Logo Tasarımında kusursuz yapı formu üçgen simgelendi.

 • LOGO VE KURUMSAL KİMLİK TASARIMI

  Lova Hotel Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarımı

  Şehir oteli konseptinde tasarlanan Lova Hoteli'in Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarımı Kripton tarafından hazırlanmıştır. Spa'dan gelen konfor özelliği 26 derece yatıklığı ile "L" harfine işlenmiştir. Ayrıca kuş bakışı görüntüsü ile otel mimarisi yatık "L" biçimindedir.

  Otelin Kurumsal Kimlik Tasarımı kapsamında 50 parça baskılı ve dijital materyal hazırlanmıştır.

 • LOGO VE KURUMSAL KİMLİK TASARIMI

  Kuleli Evleri Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarımı

  Yıldırım Yapı Grubu'nun kentsel dönüşüm projeleri için hazırladığı Kuleli Evleri markasının Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarımı Kripton tarafından hazırlanmıştır.

  Bomonti bölgesinde yer alan projenin Logo tasarımında, özellikle bölgenin karmaşık yapılanması göz önünde bulundurularak tabela değeri yüksek dikkat çekici bir tasarım stili kullanılmıştır. • RESPONSIVE WEB SİTESİ TASARIMI

  Markaların satış ve pazarlama stratejileri doğrultusunda özel olarak tasarlanan Web Siteleri, çağın gerektirdiği "tam mobil uyumluluk" yani "responsive" biçimde kodlanmaktadır. Bünyesindeki profesyonel ekibiyle arama motoru optimizasyonları ile tamamlanan Web Sitelerinin yayınları da Kripton Serverlarından sağlanabilmektedir.

  Kripton, Web Sitesi tasarımlarını tamamen özel olarak hazırlar ve hiçbir hazır kod sistemi kullanmaz. Hazırlık aşamasında ihtiyaç duyulacak olan 3D Modelleme veya Fotoğraf Çekimleri de Kripton stüdyolarından sağlanabilmektedir.

  +Web Sitesi Tasarımlarını inceleyin
 • BASKILI TANITIM MATERYALLERİ

  Markanın, ürünün veya hizmetin tanıtımındaki vazgeçilmez pazarlama materyalleri, katalog, broşür ve föyler.

  Kripton Profesyonel Katalog Tasarımları hazırlar. Katalog planlar, metinleri düzenler, fotoğraf çekimi, grafik tasarım ve baskıya giden aşamaların her birini bünyesinde tamamlar. Markanın, ürünün veya hizmetin tanıtımında ihtiyaç duyulan tüm materyalleri pazarlama stratejileri çerçevesinde planlar, hazırlar, üretir ve teslim eder.

 • Aydınlatma Katalog Tasarımı Yapan Reklam Ajansı Enerji Katalog Tasarımı Yapan Reklam Ajansı

 • MARKA KARAKTERİ VE VİDEO ANİMASYON

 • Markanın bir yüze mi ihtiyacı var, animatik bir karaktere ne dersiniz? 3 boyut teknolojisi ile canlandırılan, hayat bulan bir marka maskotu. Uzun yıllar yaşlanmadan kullanacağımız karakterler reklam stratejilerinin etkin alternatifleri olmaya devam ediyor.
 • İşte tam bu noktada Kripton ekibi çözümlere bir alternatifi de bu açıdan getiriyor. Marka kimliğini çizgilerinde taşıyan özel olarak çizilen ve karakterlendirilen marka maskotları hazırlıyor. 3 boyutlu modelliyor, senaryo hazırlıyor ve canlandırıyor. Reklam çözümlerinin her geçen gün genişlediği global piyasalarda marka maskotlarına duyulan ihtiyaçta ivmeli bir biçimde artıyor. Reklamlar, web siteleri, sosyal medya, organizasyonlar veya promosyonlar; kullanım alanlarının sonu olmayan bir tanıtım materyali kurumsal marka karakterleri...

 • PROFESYONEL FOTOĞRAF VE VİDEO ÇEKİMİ

  Yaratıcı kadronun işini şahlandıran en büyük yapı taşları fotoğraflar, Kripton bünyesinde yer alan profesyonel ürün, mekan ve moda fotoğrafçıları ile sağlanır.

  Hazırlanacak bir kampanya içerisinde ihtiyaç duyulan fotoğraflar için, iç mekan, dış mekan veya stüdyo ortamında çekimler gerçekleştirilebilir. Marka, ürün, hizmet veya şirket tanıtımları için gerekli olan video film ve prodüksiyon hizmetleri de yine Kripton ekibi ile sağlanmaktadır.

 • Reklam Ajansı Profesyonel Fotoğraf Çekimi